Marin Mudražija donio Dubravi tim kabel pobjedu nad Vrapčem

Unatoč kiši koja je padala cijelim tijekom susreta Dubrava Tim kabel i Vrapče na terenu s umjetnom travom SRC Grana Klaka odigrali su pravu prvenstvenu utakmicu. Dubravaši su slavili 2-1 i tako upisali i drugu pobjedu u nastavku sezone.

Domaći je sastav poveo zgoditkom Muhameda Alghoula u 27. minuti, da bi tri minute prije odlaska na odmor stvari na početak vratio Marin Tabaković. Do pobjedonosnog pogotka vrijedna tri boda momčad Krešimira Sunare stigla je u 82.minuti kada je nakon udarca Alghoula i odbijene lopte vratara Vrapča Petra Kovača, najspretniji bio Marin Mudražija pospremivši odbijanac u mrežu.

U 20. kolu sljedeće nedjelje Dubrava Tim kabel gostuju kod Trnja, dok će Vrapče ugostiti vodeći Vinogradar.