Maričiću srebro u zračnoj pušci

Maričić je u iznimno uzbudljivom i izjednačenom finalnom nadmetanju došao do meča za zlato protiv srbijanskog reprezentativca Milenka Sebića
290036406_5273034872776785_1618197946239154737_n

Miran Maričić osvojio je srebrnu medalju na Mediteranskim igrama u Alžiru u gađanju zračnom puškom, dok je naš drugi predstavnik u finalu Borna Petanjek završio na osmom mjestu.

Maričić je u iznimno uzbudljivom i izjednačenom finalnom nadmetanju došao do meča za zlato protiv srbijanskog reprezentativca Milenka Sebića. Sve do posljednje serije nije se znalo tko će odnijeti zlatnu medalju, da bi na kraju to ipak uspjelo 37-godišnjem Beograđaninu koji je pobijedio sa 17-15.

Brončanu medalju osvojio je 19-godišnji slovenski strijelac Luka Lukič, kojemu je to prvo odličje s velikih natjecanja.

Borna Petanjek je bio prvi od finalista koji je završio natjecanje i tako osvojio osmo mjesto.