Luka Bumbak povukao Ivanić do slavlja nad KTC-om

KTC je na parketu Žeravinca poražen s 31:28
75315982_2238583172913908_767183465186590720_o

Rukometaši Ivanića priredili su u susretu devetog kola 1. HRL-Sjever malu senzaciju svladavši na parketu Sportske dvorane Žeravinec, križevački KTC. Iako su igrači trenera Frane Veraje nakon prvih pola sata bili u zaostatku tri pogotka (15:12), sjajnom igrom u nastavku susreta uspjeli su anulirati taj zaostatak te upisati pobjedu 31:28.

Sjajan je bio vratar Luka Bumbak, koji je svojim obranama izludi rukometaše KTC-a, a u posljednjih petnaestak minuta probudila se i publika, koja je svojim navijanjem nosila Ivanićane do pete ovosezonske pobjede, kojom su rukometaši Ivanića učvrstili poziciju prvi vrhu poretka. Trenutno su petoplasirani sastav lige s 11 osvojenih bodova.

Pobjedom je najavljena i sutrašnja Kup utakmica u kojoj u SD Žeravinec gostuje premijerligaš Gorica, dok za vikend Ivanićani gostuju u Zagrebu kod trećeplasiranog Metalca, koji ima bod više.