Lokomotiva preokrenula Hrvatski dragovoljac

Lokomotiva je teže nego se očekivalo stigla do pobjede
Lokomotiva i Hrvatski dragovoljac sastali se u 21. kolu HT Prve lige Marko Lukunic/PIXSELL

Lokomotiva je u utakmici 21. kola 1. HNL s 2-1 kod kuće svladala Dragovoljac. Lokomotiva je teže nego se očekivalo stigla do pobjede. Gosti su poveli pogotkom Hodže u 22. minuti, no Lokomotiva izjednačava u 45. minuti preko Dabre. Na 2-1 što je i konačni rezultat podiže u prvoj minuti drugog poluvremena Aliyu.

Od početka utakmice Lokomotiva dominira, no prvu priliku na utakmici ima tek u 19. minuti kada je Cipetić ubacio, a Kulenović pucao glavom, no Šubarić je uhvatio lotu. U 22. minuti Dragovoljac je šokirao domaćina, akcija je krenula iz kornera, Hodža je pucao i lopta se odbila od jednog igrača Lokomotive i ušla u gol.

U sudačkoj nadoknadi Lokomotiva izjednačava i to nakon što je Cokaj ubacio loptu s nekih 25 metara, Dabro je došao na pet metara od gola primio loptu i samo je spremio u mrežu Dragovoljca.

Nakon odmora u prvoj minuti nastavka Lokomotiva podiže na 2-1. Miličević je ubacio lotu u kazneni prostor, ali je Aliyu koji je bio potpuno sam zabio za 2-1.