Lokomotiva do zaslužene pobjede nad trećeplasiranom Rijekom

U utakmici 20. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Lokomotive pobijedili Rijeku s 2-1
Zagreb: Lokomotiva i Rijeka sastali se u 20. kolu HT Prve lige

Lokomotiva je na startu proljetnog dijela došla do zaslužene pobjede nad trećeplasiranom Rijekom, koju su poraza koštale pogreške u obrani.

Lokomotiva je bila bolja u prvom dijelu i povela je u zadnjim sekundama pogotkom Lirima Kastratija nakon protunapada i dodavanja Dina Halilovića. Kastrati je u 72. minuti došao i do drugoga gola, nakon što je Kosovar u brzoj kontri prošao i vratara Rijeke i lako zabio za 2-0.

U 86. minuti Rijeka je smanjila pomalo čudnim golom Momčila Raspopovića, čiji je ubačaj iskosa s desne strane završio u mreži pored neodlučnog vratara Grbića i stopera Kolingera.

Rijeka je ostala treća s 34 boda, a Lokomotiva se probila na peto mjesto s 31 bodom.