Kupa se vraćala iz ponora, pa na kraju ostala bez pobjede

929682046be1bf0fddbc51807221b743_XL

Susret između Kupe i Donje Zeline, odigran u Pokupskom završio je bez pobjednika. Bila je to utakmicu s puno prilika i čak šest pogodaka, po tri sa svake strane, tako da su okupljeni gledatelji mogli uživati u zanimljivoj utakmici.

Vodili su gosti u dva navrata, da bi Josip Brajković dva puta izjednačavao rezultat. Prvi gol dao je u 20., a drugi u 62. minuti iz kaznenog udarca. Neobranjivo je u 73. minuti pogodio Marko Kuzmić za totalni preokret i erupciju oduševljenja na tribinama. I već kada se činilo da bodovi ostaju u Pokupskom, tri minute prije kraja utakmice za 3:3 zabija Karas.

Već sljedeće nedjelje pred nogometašima Kupe je nova domaća utakmica, jer u Pokupsko stiže Sloboda iz Gradeca.

DRUGA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA- ISTOK, 16. KOLO
NK KUPA – NK DONJA ZELINA 3:3 (1:2)
STRIJELCI: 0:1 F. Šeb (9), 1:1 J. Brajković (20), 1:2 M. Šeb (35), 2:2 J. Brajković (62), 3:2 M. Kuzmić (73), 3:3 Karas (87)
NK KUPA: Kušević, Srbić (od 46. I. Kuzmić), L. Klasnić, Šestak, Vranešić, M. Brajković (od 46. Bašić), Poturica (od 73. Belečić), F. Kuzmić (od 46 I. Klasnić), Grahovac (od 87. Sučec), J. Brajković, M. Kuzmić TRENER: Miroslav Lukinić
NK DONJA ZELINA: Antolković, Grahovac (od 74. Kokot), Filipović, Černetić, Karas, Mustaf, Prpić (od 77. Pentavac), F. Šeb, M. Šeb, Žagar, Sindler. TRENER: Nikola Jurčić