Kupa preokretom do pobjede protiv Milke Trnine

Pobjedom su nogometaši Kupe krenuli u proljetni nastavak prvenstva. S 3:1 u Pokupskom su pobijedili drugoplasirani sastav Milke Trnine iz Vezišća.

U prvom poluvremenu mreže su mirovale, da bi u drugom poluvremenu oko stotinjak domaćih navijača moglo vidjeti čak četiri pogotka. Poveli su gosti u 53. minuti, lijepim pogotkom Ivana Fešte iz slobodnog udarca, no uslijedio je preokret u režiji domaćih igrača. Dva pogotka ponajboljeg igrača susreta Josipa Brajkovića bila su dovoljna za potpuni preokret, da bi konačni rezultat postavio šesnaestogodišnji Davor Belečić.

Osim seniora uspješni su bili i juniori koji su vršnjake iz Nogometnog kluba Brcko, pobijedili rezultatom 6:0. Momčad juniora veliko je bogatstvo kluba, već sada nekolicina “juniora” standardna je u prvoj momčadi, a taj broj trebao bi se u budućnosti i povećati.

DRUGA ŽUPANIJSKA LIGA- ISTOK, 14. KOLO
NK KUPA – NK MILKA TRNINA 3:1 (0:0)
STRIJELCI: 0:1 Fešta (53), 1:1 Brajković (60), 1:2 Brajković (76), 1:3 Belečić (82)
NK KUPA: Kušević, Srbić (88 Sučec), Markuz (63 Mlinarić), Šandor, Vranešić, Šestak, Poturica (85 Bašić), Kuzmić, Grahovac, Brajković, Klasnić (69 Belečić) TRENER: Miroslav Lukinić
NK MILKA TRNINA: Pajk, Karandža, Zorbas, M. Koletić, Grgat, Matanović, A. Koletić (86 Korza), Petković, Fešta, Ćićević, Kovač (69 Kovačić) TRENER: Dalibor Petković