Kupa preokretom do pobjede protiv Gaja

Nakon visok vaterpolskog poraza od 9:4 u prošlom kolu u Novoj Kapeli od Croatije, nogometaši Kupe jučer su ugostili momčad Gaja. Tri boda nakon velike borbe ipak su ostala u Pokupskom nakon pobjede od 4:3 do koje su domaći igrači došli preokretom u posljednjih petnaestak minuta.

Nakon što su igrači Gaja lovili zaostatak od 1:0 i 2:1 u 73. minuti poveli su s 3:2, no u samo jednoj minuti Kupa preko Josipa Brajkovića i Ivana Jerkovića vraćaju prednost svoju stranu, koju gosti do kraja susreta nisu uspjeli ugroziti.

DRUGA ŽUPANIJSKA LIGA- ISTOK, 11. KOLO
NK KUPA – NK GAJ 4:3 (1:1)
STRIJELCI: 1:0 Brajković (14), 1:1 B. Čerkez (32), 2:1 Grahovac 858), 2:2 Kuten (65), 2:3 Jankovec (73), 3:3 Brajković (75), 4:3 Jerković (76)
NK KUPA: Kušević, Mlinarić, Markuz, Godinić (od 72. Jerković), M. Brajković, Srbić, Kuzmić, Grahovac, Vranešić, J. Brajković, Poturica. TRENER: Josip Kraljević
NK GAJ: Borić, Benko, Jaković, Gerin (od 55. Jankovec), Horvat, Tomić, Ljeljak, S. Čerkez (od 55. Subić), B. Čerkez, Šurmin (od 55. Kuten). TRENER: Tomislav Biškupec