Kupa pobjednički kroz Lonjicu

U zaostaloj utakmici Prve županijske lige Kupa je preživjela teško i tvrdo gostovanje u Lonjici
173593222_4133652893333023_6526547043264197221_n

U zaostaloj utakmici Prve županijske lige Kupa je preživjela teško i tvrdo gostovanje u Lonjici. Istoimenog domaćina porazili su s 2:1, čime su se vratili na prvo mjesto, dok su domaću momčad ovim porazom vrlo vjerojatno oprostili od borbe za prvim mjestom.

Jurica Ruklić doveo je Kupu u vodstvo u 18. minuti, da bi domaćini preko Andrije Barišića u 29. minuti stigli do izjednačenja. Pobjednički zgoditak za Kupu u 54. minuti postigao je Robert Bašić, nakon čega se rezultat više nije mijenjao.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA-ISTOK
NK LONJA – NK KUPA 1:2 (1:1)
STRIJELCI: 0:1 Ruklić (18), 1:1 Barišić (29), 1:2 Bašić (54)
NK LONJA: Mandić, Delija, Ivoš, Simonović, Pavlić (od 71. Dokuš), Barišić, Forgač, Oroz, Pavić, Kobaš (od 75. Blažević), Solarić. TRENER: Filip Oroz
NK KUPA: Kušević, Petković, Kostadin, Ruklić, Vranešić, Petković, Poturica (od 46. Sečenj), Blažinčić (od 78. Grahovac), Šandor, Brajković, Klasnić. TRENER: Miroslav Lukinić