KRIZA REZULTATA: Gorica kod kuće poražena od Slaven Belupa

Velika Gorica: HNK Gorica i NK Slaven Belupo u 29. kolu Prve HNL Igor Kralj/PIXSELL

U susretu 29. kola Prve HNL, Slaven Belupo je kao gost svladao Goricu s 1:0. Jedini pogodak postigao je Knoll u 39. minuti.

Njemački je napadač krajem prvog poluvremena uspio naplatiti bolju igru gostiju u prvom poluvremenu. Paracki je poslao dugu loptu prema kaznenom prostoru Gorice gdje ju je Knoll uz malo sreće uspio primiriti, a zatim i prevariti svog čuvara Krizmanića prije no što je pogodio suprotni kut. U samom otvaranju Korivničani su imali dvije odlične prilike, ali Knoll u šestoj i Krstanović u sedmoj minuti nisu bili precizni, Krstanovićevu je loptu zaustavila vratnica.

Gorica je u nastavku stalno napadala, no nije uspjela pronaći put do mreže suparnika, pa je Slaven ostvario prvu pobjedu nakon čak 11 utakmica u prvenstvu, odnosno još od kraja siječnja.

Treća Gorica je tako ostala na 49 bodova, četiri više uz utakmicu više od četvrte Rijeke, a šest više uz dvije utakmice više od petog Hajduka.