Košarkaši Gorice pobjedom u Sinju zaključili godinu

Domaću momčad koja je imala gromoglasnu podršku Maligana Goričani su porazili s 84:77
DSC_0605

Košarkaši Gorice godinu na izmaku zaključili su pobjedom na vrućem gostovanju u Sinju kod Alkara. Domaću momčad koja je imala gromoglasnu podršku Maligana Goričani su porazili s 84:77.

Već nakon dvije četvrtine igre izabranici Josipa Sesara imali su +8 (38:46), a prednost su uspjeli sačuvati do kraja susreta. Iako su domaći košarkaši na ulazu u posljednjih deset minuta došli na samo koš zaostatka, na kraju su se ipak radovali Goričani koje su do pobjede predvodili Ivan Vučić i Lovro Mazalin s 14, odnosno 13 ubačaja.

Za košarkaše Gorice ovo je bila deveta ovosezonska pobjeda uz četiri poraza, čime u 2020. godinu ulaze s četvrte pozicije, iza vodećeg Zadra, drugoplasirane Cibone te Splita, koji je na istom omjeru kao i oni.