KOBNI PETERCI: Hrvatski vaterpolisti ispustili pobjedu u regularnom vremenu

Protiv Crnogoraca su Barakude propustili priliku pobijediti u regularnom dijelu utakmice jer su manje od dvije minute prije kraja vodili s 10-8, a na kraju su primili gol sedam sekundi prije sirene
Hrvatska i Nizozemska susrele se u posljednjem kolu skupine B europskih kvalifikacija Vjeran Žganec Rogulja/PIXSELL

Hrvatska vaterpolo reprezentacija izgubila je u četvrtfinalu Svjetske lige u Debrecenu od Crne Gore boljim izvođenjem peteraca 15:14 nakon što je regularni dio završio 10-10.

Protiv Crnogoraca su Barakude propustili priliku pobijediti u regularnom dijelu utakmice jer su manje od dvije minute prije kraja vodili s 10-8, a na kraju su primili gol sedam sekundi prije sirene. U lutriji peteraca ključna je bila obrana šuta Javia Garcije od strane crnogorskog vratara Slavena Kandića.

Kod Hrvatske je Loren Fatović zabio pet golova, a Andro Bušlje dva, dok je Crnogorce predvodio Aleksandar Ivović s tri gola.

Hrvatska će u borbi za plasman od petog do osmog mjesta u subotu od 15 sati igrati s poraženim iz dvoboja Mađarska-Italija.