Basel izvukao "nulu" na Maksimiru

Juniori Dinama završili nastup u Ligi prvaka mladih

Prijetili su juniori Dinama u više navrata golu Basela, ali lopta nije ulazila u gol
Zagreb: UEFA Liga prvaka mladih, put prvaka, 2. kolo,  GNK Dinamo – FC Basel Luka stanzl/PIXSELL

Juniori Dinama odigrali su u uzvratnom susretu Lige prvaka mladih na Maksimiru 0-0 s Baselom što znači da završavaju svoj nastup u ovom natjecanju. Prvi susret u Švicarskoj dobila je momčad Basela s 2-0 i zahvaljujući toj pobjedi Švicarci idu u šesnaestinu finala Lige prvaka mladih.

Prijetili su juniori Dinama u više navrata golu Basela, ali lopta nije ulazila u gol. Iako su inicijativu imali i u drugom poluvremenu, situacija im je dodatno otežana nakon što je Zlatan Koščević u 72. minuti zaradio drugi žuti karton zbog čega je isključen, a Dinamo je do kraja utakmice igrao s igračem manje.