Juniori Dinama poraženi u četvrtfinalu Lige prvaka

Mlada momčad Dinama nije se uspjela plasirati u polufinale juniorske nogometne Lige prvaka nakon što je u susretu četvrtfinala u Nyonu izgubila od Benfice s 3:1
Nyon: Susret juniora Dinama i Benfice u četvrtfinalu UEFA Lige pravaka mladih Luka Stanzl/PIXSELL

Mlada momčad Dinama nije se uspjela plasirati u polufinale juniorske nogometne Lige prvaka nakon što je u susretu četvrtfinala u Nyonu izgubila od Benfice s 3:1. Dinamo je poveo s 1-0, međutim portugalski velikan je u nastavku susreta okrenuo rezultat.

Pogodak za Dinamo zabio je Bernard Karrica u 16. minuti, dok su strijelci za Benficu bili Henrique Araujo (36) i Goncalo Ramos (53, 59). Dinamo je utakmicu završio s dva igrača manje. U 90. minuti je isključen vratar Renato Josipović, a u trećoj minuti nadoknade i Niko Janković.