Odigrano je sedmo kolo Jedinstvene 1. ŽNL

JEDINSTVENA 1. ŽNL Prvi poraz Bune, Rakovec preuzeo tron

Poraz Bune, iskoristio je Rakovec koji je preokretom u Obrezini došao do pobjede i trona Jedinstvene 1. ŽNL
DSC_0342

Nakon šest uzastopnih pobjeda nogometaši Bune doživjeli su prvi ovosezonski neuspjeh. U gostima u Pušći kod istoimenog domaćina Buna je poražena s 2:0. Strijelci za četvrtu ovosezonsku pobjedu Pušće bili su Matko Stanić i Josip Teklić.

Poraz Bune, iskoristio je Rakovec koji je preokretom u Obrezini došao do pobjede i trona Jedinstvene 1. ŽNL. Adis Smajić je u 11. minuti doveo Mladost u vodstvo, da bi gosti golovima Ikhtiyora Khudoyberdieva (20) i Lea Kuzmeka (52) preokrenuli rezultat i osigurali pobjedu vrijednu prvog mjesta.

Kupa i Vatrogasac na dnu

Na tri boda od vodećeg dvojca je Dinamo (J), koji je u ovom kolu s minimalnih 1:0 svladao pretposljednju Kupu koja je i dalje na jednom osvojenom bodu. Slabiji bodovni učinak od njih ima jedino Vatrogasac koji je u susretu protiv Graničara doživio sedmi ovosezonski poraz. Gosti iz Tučenika slavili su s 4:2 i učvrstili se u sredini poretka, dok je pred klubom iz Kobilića neizvjesna jesen.

Rezultatom iz Kobilića završila je i utakmica u Banovu, gdje su igrali Ban Jelačić i Posavec. Gosti iz Orla slavili su s 4:2, upisavši četvrtu ovosezonsku pobjedu za sedmo mjesto ligaškog poretka.

U ostalim utakmicama 7. kola igrali su; Milka Trnina-Turopolje 1:0 (nije odigrano drugo poluvrijeme, zbog neizlaska nogometaša Turopolja na teren), Lonja-Pribić 2:2 i Dinamo Hidrel-Jamnica 1:3.

Najava 8. kola

U vikendu pred nama igra se osmo kolo u kojem se sastaju; Turopolje-Vatrogasac, Pribić-Buna, Graničar-Pušća, Kupa-Milka Trnina, Posavec-Dinamo (J), Rakovec-Ban Jelačić (B), Jamnica-Mladost (O) i Lonja-Dinamo Hidrel.