Pet kola pet pobjeda

JEDINSTVENA 1. ŽNL Buna nastavila pobjednički niz

Junak breškog slavlja u Vezišću bio je dvostruki strijelac Justin Ngangue Ndedi

Nogometaši Bune i nakon petog odigranog kola drže tron Jedinstvene 1. ŽNL. U danas odigranoj utakmici Buna je gostovala u Vezišću, kod Milke Trnine gdje je upisala pobjedu 2:1. Junak breškog slavlja bio je dvostruki strijelac Justin Ngangue Ndedi koji je mrežu domaćina zatresao u 62. i 74. minuti. Ivan Podgorski uspio je vratiti domaćine iz prvotnog minusa u 70. minuti, no dalje od toga nije išlo te je Buna i nakon Vezišća zadržala stopostotni učinak.

Prvi pratitelj Bune je Rakovec, koji je u vrbovečkom derbiju s 2:0 porazio Lonju golovima Mihaela Krvarića i Bojana Čerkeza. Na tri boda zaostatka je i Dinamo Jakovlje čiji su igrači nakon poraza od Bune s 4:2 svladali Graničar.

Najuvjerljiviju pobjedu u petom kolu ostvarila je Mladost koja je u Obrezini sa 7:0 porazila Kupu. Loše se proveo i Pribić, koji je u Pisarovini kod Jamnice poražen s 5:1.

Dinamo Hidrel bio je uspješniji od Posavca s 3:1, Ban Jelačić u Banovu je s 3:0 porazio Turopolje, dok je Vatrogasac kod kuće doživio peti uzastopni poraz. Bodove u Kobiliću pobjedom 4:1 osvojila je Pušća.