Inter u finalu Arena Cupa u Medulinu

U posljednjem susretu grupne faze Arena Cupa u Medulinu nogometaši Intera s 2:0 svladali su banjalučki Borac. Ovom pobjedom Inter je izborio finale, koje je na rasporedu 31. siječnja, a protivnika će Zaprešićani doznati danas, nakon odigravanja utakmica u drugoj skupini.

Nakon što je prvo poluvrijeme utakmice protiv Borca završilo bez pogodaka, Inter je u nastavku preko Andrića i Mamića došao do pobjede i prvog mjesta, ispred Slaven Belupa koji je u jučerašnjem susretu s 3:0 svladao Hrvatski dragovoljac.

U susretu protiv Borca Inter je igrao u sljedećem sastavu; Santini, Bosec, Grgić, Prenga, Mamić, Mazalović, Zulim, Regan, Vukčević, Rak, Ljubanović, dok su u nastavku u igru ušli; Mrmić, Haramustek, Dalić, Komorski, Čeliković, Šarić, Postonjski, Bajraktari, Vukmanić, V. Blažević, Andrić. (FOTO: NK Inter)