Inter preokretom do pobjede u Kranjčevićevoj kod Lokomotive

Nogometaši Intera kreirali su malo iznenađenje u 26. kolu Prve lige na gostovanju u Kranjčevićevoj ulici kod Lokomotive. Poslije gubitka od 2:0, uspjeli su preokrenuti rezultat u svoju korist, te na kraju doći do pobjede od 3:2.

Lokomotiva je zgodicima Kolingera i Krstanovića u 42. minuti imala vodstvo od 2:0, nakon čega su igrači Samira Toplaka na impresivan način preokrenuli rezultat u svoju korist. Najprije je Andrić u posljednjim sekundama prvog dijela bio precizan s jedanaest metara, da bi isti igrač u 73. minuti po drugi puta svladao domaćeg vratara Hendiju. Pobjednik je odlučen u 79. minuti kada je vlastitu mrežu zatresao domaći stoper Datković.

-Vratili smo se na fantastičan način. Demonstrirali smo moć, znanje i kvalitetu. Izdominirali smo Lokomotivu i mogu kazati kako sam ponosan na činjenicu da treniram ove igrače. Ostvarili smo zaista slatku pobjedu- s ponosom je nakon utakmice istaknuo trener Intera, Samir Toplak.

Nažalost, osim po sjajnom preokretu Intera, utakmica će ostati zapamćena i po tome što ju je pratio rekordno mali broj gledatelja, tek njih 27.

1. HNL, 26. KOLO
NK LOKOMOTIVA – NK INTER 2:3 (2:1)
STRIJELCI: 1:0 Kolinger (13), 2:0 Krstanović (42), 2:1 Andrić (45- 11m), 2:2 Andrić (73), 2:3 Datković (79- AG)
NK LOKOMOTIVA: Hendija, Karačić, Kolinger, Datković, Barić, Havojić, Burić (od 81. Babić), Majer, Krajinović (od 61. Kastrati), Radonjić (od 70. Oluić), Krstanović. TRENER: Goran Tomić
NK INTER: Mrmić, Bosec, Prenga, Komorski, Mamić, Postonjski (od 89. Grgić), Mazalović, Šarić, Vukčević, Zulim (od 62. V. Blažević), Andrić (od 88. Ljubanović). TRENER: Samir Toplak