Inter poražen od Persepolisa, trener Toplak zaziva pojačanja

Nogometaši Intera u subotu su u Varaždinu odmjerili snagu protiv aktualnog prvaka Irana, Persepolisa kojeg vodi Branko Ivanković. Slavili su Irančani s 1:0, a jedini pogodak na utakmici postigao je Nemati.

U prvom dijelu igrači Intera malo toga su pokazali, dok su u nastavku pohvatala konce igre stvorivši nekoliko obećavajućih prilika koje su ostale neiskorištene.

-Prvo poluvrijeme bilo je katastrofa. Mi zapravo nemamo kostur momčadi, netko jednom prilikom odigra dobro, drugi put ne. Obrana nam je katastrofalna, ne dobivamo duele, poklanjamo šanse i golove. Mi ovakvi nismo za 1. ligu! To je čisti prosjek i bez dva vrhunska igrača imat ćemo problem. Istina, u drugom smo poluvremenu stvarali prilike, ali treba ih realizirati. U prvih 45 minuta nismo ni primirisali vratima suparnika- izjavio je za službenu klupsku stranicu trener Intera Samir Toplak.

Inter je u Varaždinu igrao u sljedećem sastavu; Kelava, Haramustek, Prenga, Dalić, Valentić, Postonjski, Muhar, Vukčević, Rak, Vuk, Solomon, dok su u nastavku priliku za igrom još dobili; . Topolović, Bosec, J. Čeliković, Zulim, Luštica, Ajayi, Burzanović, V. Blažević i Rešetar.