Inter bez izgleda na Rujevici kod Rijeke

Rijeka: U 25. kolu Prve HNL susreli se HNK Rijeka i NK Inter Zaprešić

U susretu 25. kola Prve HNL nogometaši Rijeke su pobijedili Inter s 4-1 i vratili se na treće mjesto ljestvice.

Rijeka je povela već u 9. minuti kada je Mirko Antonio Čolak udarcem glavom prebacio vratara Freliha. Na 2-0 povećao je u 41. minuti Ivan Lepinjica koji je nakon kornera u skoku bio najviši i pogodio ispred neodlučnog Freliha.

U 58. minuti Pavičić je pogodio gredu, a dvije minute kasnije VAR je zbog zaleđa poništio gol Čolaka, koji je u 63. minuti zatresao vratnicu. U 66. minuti Rijeka ipak dolazi do trećeg gola, a strijelac je Nino Galović, kome je to bio prvijenac u riječkom dresu. U 70. minuti Ivan Mamut smanjuje na 1-3 nakon što je pobjegao riječkoj obrani i svladao vratara Pandura. Šest minuta prije kraja Robert Murić udarcem sa 16 metara povećava na 4-1.

Rijeka je treća s 44 boda, bodom više od Lokomotive, dok je Inter ostao osmi sa 17 bodova.