HRVAČKI KLUB VELIKA GORICA 1991 Novo prvenstvo, novi prvaci
Natjecatelji Hrvačkog kluba Velika Gorica 1991 još jednom su obradovali svoje treneri i obitelji postignutim rezultatima na Prvenstvu Hrvatske. Na posljednjem, onom u hrvanju slobodnim načinom u kategoriji U15 i U20, koje je u subotu održano u Petrinji, Goričani su ostvarili odlične rezultate.
Prvakom Hrvatske u kategoriji do 15 godina postao je Fran Josić, dok su u kategoriji do 20 godina osvojena dva odličja – zlato Blage Šimića i bronca Roka Marinkovića.
Čestitamo svim natjecateljima na borbenosti i postignutim rezultatima, poručili su iz kluba.