Samo prvi se pamte

HRVAČKI KLUB VELIKA GORICA 1991 Novo prvenstvo, novi prvaci

Prvacima Hrvatske postali su Fran Josić i Blago Šimić, dok je Roko Marinković bio brončani
727287759_2867474570253533_8174301389965032093_n

Natjecatelji Hrvačkog kluba Velika Gorica 1991 još jednom su obradovali svoje treneri i obitelji postignutim rezultatima na Prvenstvu Hrvatske. Na posljednjem, onom u hrvanju slobodnim načinom u kategoriji U15 i U20, koje je u subotu održano u Petrinji, Goričani su ostvarili odlične rezultate.

Prvakom Hrvatske u kategoriji do 15 godina postao je Fran Josić, dok su u kategoriji do 20 godina osvojena dva odličja – zlato Blage Šimića i bronca Roka Marinkovića.

Čestitamo svim natjecateljima na borbenosti i postignutim rezultatima, poručili su iz kluba.

Blago Šimić
Fran Josić
HK Velika Gorica 1991
Hrvanje
Roko Marinković