Još jedan dobar turnirski nastup

Goričkim karatistima devet odličja na Zagreb karate funu, najuspješniji Lucija Kirinić i David Lovrinović

Natjecatelja Karate kluba Velika Gorica sada očekuje veliki turnir u Bratislavi koji okuplja gotovo 3500 natjecatelja iz cijelog svijeta
image3

Iza natjecatelja Karate kluba Velika Gorica jošje jedan radni vikend u kojem je 13 članova kluba sudjelovalo u Zagrebu na Zagreb karate funu u organizaciji Karate kluba 10. Dan. Turnir je okupio gotovo 480 natjecatelja iz 53 kluba i 4 države.

U takvoj konkurenciji gorički klub je osvojio devet odličja – po tri zlata, srebra i bronce. Najuspješniji natjecatelji Karate kluba Velika Gorica bili su Lucija Kirinić i David Lovrinović osvojivši zlata u svojem uzrastu, te srebro u starijem. Uz njih, na najviše postolje se još popela i Ema Filković u svojoj kategoriji juniorki -66kg.

Uz Luciju i Davida koji su zlatu, pridodali i srebro, medalju istog sjaja osvaja i Luka Lukačić, dok su Nikola Huzjak, Katja Braica i Mia Čunčić svoje nastupe završili osvajanjem medalja brončanog sjaja.