Gorica razbila Hajduk

PXL_270419_24420326

HNK Gorica nastavlja pozitivan niz nakon pobjede protiv Hajduka u 31. kolu Prve HNL.

Apsolutna dominacija domaćih na travnjaku Gradskog stadiona u Velikoj Gorici izazvala je euforiju među navijačima – s fenomenalnih 3:0 Goričani su Bijele poslali kući.

Nakon promašaja, Miya se iskupio prvim pogotkom u 12. minuti, a domaći nastavljaju s napadom i malo prije kraja prvog poluvremena, Zwolinski zabija drugi gol iz penala u 45. minuti. Niz se nastavlja na samom početku drugog poluvremena u 47. minuti izvrsnim pogotkom Miye čime je Gorici osigurao važnu pobjedu u lovu na Europu. Hajduk se slama, a Goričani se u miru povlače i drže jaku obranu sve do kraja utakmice.

HNK Gorica ostaje neporažena petu utakmicu za redom, a nakon ove zaslužene pobjede, preskočila je Lokomotivu i izbila na peto mjesto s realnim šansama za izlazak u Europu.