U nastavku do pobjede

Gorica pripreme zaključila pobjedom; Ndockyt i Raspopović za slavlje protiv Celja

U susretu odigranom u Celju, Goričani su slavili s 2:0
349786800_736713615130800_6657886492607436245_n Facebook HNK Gorica

Nogometaši Gorice pobjedom protiv Celja zaključili su pripremni ciklus. U susretu odigranom u Celju, Goričani su slavili s 2:0.

Oba pogotka pala su u nastavku susreta. Najprije je Goričane u vodstvo doveo Ndockyt, da bi pet minuta prije kraja susreta konačni rezultat postavio Raspopović.

-Dobra utakmica protiv dobrog suparnika po jako teškim uvjetima. Vidjelo se u prvom poluvremenu da je bila velika vrućina i da su obje ekipe bile bez pravog ritma. U drugom poluvremenu je pad temperature došla i bolja igra iz čega smo mi u dva navrata poentirali- kazao je nakon utakmice Momčilo Raspopović.

Pred Goricom je posljednji tjedan priprema uoči nove sezone koju igrači trenera Željka Sopića otvaraju domaćom utakmicom protiv Varaždina koja je na rasporedu u nedjelju, 23. srpnja u 18,45 sati.

-Sada ćemo imati dva slobodna dana. Vjerujem da ćemo doći do svježine i spremni dočekati to prvo kolo-kazao je za klupku stranicu nakon utakmice u Celju Raspopović.