Druga pobjeda

Gorica bolja od Poreča, Jakov Dujić predvodio strijelce

Pobjedom 25:23 domaća momčad došla je do druge pobjede u Ligi za prvaka čime je napravila i veliki korak prema četvrtom mjestu
20230318_203536

Pola sata nakon velikog derbija hrvatskog rukometa, u Gradskoj sportskoj dvorani u Velikoj Gorici, rukometaši Gorice ugostili su Poreč. Pobjedom 25:23 domaća momčad došla je do druge pobjede u Ligi za prvaka čime je napravila i veliki korak prema četvrtom mjestu.

Gosti bolje ulaze u susret te u prvih dvadesetak minuta imaju rezultatsku prednost, no završnica pripada Goričanima koji na odmor odlaze s dva gola viška (13:11). Porečani u nastavak ponovno ulaze bolje te imaju u dva navrata dva gola viška. U 47. minuti gostujući igrači još jednom poravnavaju rezultat (21:21), da bi igrači trenera Andrije Nikolića odigrali bolje u završnici i zasluženo došli do pobjede i bodova.

S osam pogodaka Jakov Dujić bio je najbolji u redovima Gorice, dok je prvi strijelac Poreča bio Petar Krupić s devet golova.