Najviše profitirali gledatelji

GOLIJADA U BUŠEVCU Remi Poleta i Lomnice

Utakmica puna preokreta završila je podjelom bodova, 3:3, a takvim raspletom najviše su profitirali upravo gledatelji
DSC_9911

Efikasnu utakmicu vidjelo je stotinjak gledatelja na SRC Buševec gdje je Polet dočekao Lomnicu, predvođenu nekadašnjim trenerom buševskog kluba, Zoranom Tomčićem. Utakmica puna preokreta završila je podjelom bodova, 3:3, a takvim raspletom najviše su profitirali upravo gledatelji.

Polet je bolje ušao u utakmicu i nakon pola sata imao vodstvo od 2:0. Kaurin je u drugoj minuti donio prednost domaćoj momčadi, a za podebljanje vodstva u 29. pobrinuo se Šestak. Lomničani nisu pokleknuli, već su pred odlazak na odmor golom Josipa Grdenića vratili nadu.

Otvaranje drugog dijela pripada gostima koji najprije u 51. golom Čizmadije vraćaju rezultat u egal, da bi samo dvije minute kasnije bili i u vodstvu. Domaći vratar srušio je u svom šesnaestercu Garvanovića, a siguran realizator najstrože kazne bio je Arbanas.

Vodstvo Lomnice bilo je kratkog vijeka, jer je u 55. Ribarić vratio Polet iz rezultatskog minusa postigavši gol za 3:3. Iako je Polet u preostalom vremenu bio opasnija momčad, svi pokušaji domaćih igrača nisu pronašli put do gostujuće mreže, čime je svakoj momčadi pripao po jedan bod.

PREMIER LIGA, 8. KOLO
NK POLET – NK LOMNICA 3:3 (2:1)
STRIJELCI: 1:0 Kaurin (2), 2:0 Šestak (29), 2:1 Grdenić (43), 2:2 Čizmadija (51), 2:3 Arbanas (53- 11m), 3:3 Ribarić (55)
NK POLET: Halilić, Šečić, Ribarić (od 73. Sučić), Povoljnjak, Stuparić (od 69. Debijađi), Kaurin (od 46. Zagorec), Matušin (od 46. Galović), Ivkić, Jušić, Šestak, Dejanović. TRENER: Josip Rožić
NK LOMNICA: Budimir, Garvanović (od 88. Karavla), Grdenić, Delić, Šoštarec, Čizmadija (od 80. Vojnić), Mostarlić (od 75. Deverić), Gudelj, Kovačević, Bubalo (od 46. Dijanežević), Arbanas. TRENER: Zoran Tomčić