Golijada na Grana Klaki- Dubravi Tim kabel druga uzastopna pobjeda

Nakon dva tjedna stanke, ovog je vikenda nastavljeno prvenstvo 3. HNL- Zapad, u kojem su Dubravaši u 5.kolu na svojoj Grana Klaki nadigrali Opatiju 6-3 i tako upisali drugu uzastopnu pobjedu, a treću u sezoni.

Domaći nogometaši furiozno su ušli u utakmicu, te su za manje od 40 minuta postigli pet pogodaka. Seriju je otvorio Borna Marton koji je nakon ubačaja Marina Slatine zabio prvi pogodak u 4.minuti. Već u 17.minuti bilo je 2-0 kada je Marin Mudražija solo akcijom postigao svoj prvi od dva pogotka. Gosti su se nakratko vratili u susret kada je nakon jednog ubačaja Adrian Blečić smanjio rezultat. Solo akcija Filipa Hodaka donijela je treći pogodak, a nakon drugog pogotka Mudražije svoj prvijenac u dresu Dubrave Tim kabel zabio je glavom Ivo Glavaš. Nastavak pogotkom otvara Slatina, a do kraja susreta gosti su iz nekoliko prigoda uspjeli postići dva pogotka preko Krešića i Flege.

U ostalim susretima igrali su; Novigrad-Jarun 0:1, HAŠK-Trnje 2:2, Vinogradar-Dugo Selo 6:2, Vrbovec-Špansko 2:2, Krk-Kurilovec 1:0, Orijent 1919-Jadran 4:3, Maksimir-Zagorec 0:1 i Zagreb-Ponikve 0:1.