Futsal Gorica u zadnjim sekundama ostala bez pobjede na Baldekinu, za vikend u Veliku Goricu stiže Torcida

Malonogometaši Futsal Gorice Epic Brozo prvoligaške kvalifikacije otvorili su s dva gostovanja
279582144_483570723453306_5687946040239679529_n Facebook Futsal Gorica Epic Brozo

Nakon što su na startu poraženi u Osijeku od istoimenog domaćina 8:4, u drugom su kolu Goričani gostovali na Baldekinu kod Šibenika 1983. Susret je završio podjelom bodova 1:1, a za punim plijenom više mogu žaliti Goričani, koji su bez pobjede ostali u zadnjim sekundama dvoboja.

U susretu bez previše prilika Futsal Gorica je povela golom Rumbaka u 24. minuti i držali minimalnu prednost sve do posljednje minute kada Šućur spašava “Funcute” i golom 17 sekundi prije kraja postavlja konačan rezultat.

Nakon dva uzastopna gostovanja Futsal Gorica Epic Brozo u sljedećem će kolu ugostiti Torcidu.