kur-vrb

Kurilovec i Vrbovec podijelili su bodove u susretu četvrtog kola 3. HNL- Zapad odigravši u Kurilovcu 2:2. Nakon prvog dijela bez pogodaka, nastavak je donio puno više uzbuđenja, te na kraju više zadovoljstva gostujućoj momčadi koja se uspjela vratiti iz rezultatskog ponora.

Kurilovec je zgodicima Brajka u 47. te Kelava u 70. minuti iz kaznenog udarca poveo s 2:0. Međutim,Ćosić četiri minute kasnije daje Vrbovčanima nadu u pozitivan ishod, do kojeg su došli u posljednjim trenucima susreta nakon velike pogreške domaćeg vratara Kovačića, nakon čega Dimoviću nije bilo teško zatresti mrežu.

I dok su gosti nakon posljednjeg sučevog zvižduka slavili bod, u domaćim redovima osjetila se velika gorčina i žal za izgubljenim bodovima.

Reakcije trenera

Perica Vidak (NK Kurilovec): „Ne znam što da kažem, da te netko izigra i zabije gol nešto i bi rekao, no na ovakav način. Razumijem je da je to mladost, no izgubiti bodove na ovakav način nema objašnjenja.“

Tihomir Bradić (NK Vrbovec): „Vratili smo se jer imamo taj naboj, koji nas ponose kada nam je najgore. Ovaj rezultat nagrada je za našu požrtvovnost. U tome uvijek ustrajemo do kraja. To nam je prošle polusezone donijelo puno lijepih stvari, a tako nastavljamo i ove sezone.“

TREĆA HRVATSKA NOGOMETNA LIGA- ZAPAD, 4. KOLO
NK KURILOVEC – NK VRBOVEC 2:2 (0:0)
STRIJELCI: 1:0 Brajko (47), 2:0 Kelava (70-11m), 2:1 Ćosić (74), 2:2 Dimović (89)
NK KURILOVEC: Kovačić, Krpečanec, Čunčić, Čolić, Marelja (od 78. Sedlaček), Povoljnjak (od 57. Kelava), Čurek, Muhar (od 65. Mandura), Matoš, Humeljak, Brajko. TRENER: Perica Vidak
NK VRBOVEC: Jendriš, Slišković (od 61. Santos), Ćosić, Šimić, Colarić (od 68. Boroša), Dimović, Krizmanić, Bojčić, Franić, Busija (od 81. Presečki), Pluščec. TRENER: Tihomir Bradić