Četvrto mjesto u konačnici

Za kraj sezone u Kobiliću je svladan Brcko
DSC_8710

U utakmicu bez rezultatskog naboja, nogometaši Vatrogasca sa 7:3 svladali su goste iz Božjakovine, NK Brcko. Ovim trijumfom u Kobiliću je spušten zastor na uspješnu sezonu, u kojoj je u konačnici osvojeno četvrto mjesto u poretku klubova 1. ŽNL-Istok.

Pogotkom Ivana Miloša gosti su poveli, no s tri uzastopna gola Damira Matkovića Vatrogasac je poveo s 3:1. Efektnim golom Vuksana, prednost je u 51. minuti povećana na 4:1. Do potpunog potopa gostiju nije došlo, jer Dominić i još jednom Miloš vraćaju rezultatsku neizvjesnost u susret, koja nije dugo trajala. Svega pet minuta, jer Petravić je osigurao dva gola viška, da bi dobru partiju domaće momčadi golovima zaključili Šošić i Muhić.

Tijekom cijelog susreta, domaći su navijači imali podršku vjernih Browinga, koji su uvelike pomladili redove. Bez obzira na to, podrška nije izostala.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA-ISTOK, 26. KOLO
NK VATROGASAC – NK BRCKO 7:3 (2:1)
STRIJELCI: 0:1 I. Miloš (17), 1:1 Matković (20), 2:1 Matković (38), 3:1 Matković (49), 4:1 Vuksan (51), 4:2 Dominić (53), 4:3 I. Miloš (58), 5:3 Petravić (63), 6:3 Šošić (71-11m), 7:3 Muhić
NK VATROGASAC: Bedjić (od 46. B. Grilec), Šošić, Čavar (od 60. Ivkić), Vuksan, Muhić, Kontić, Matković, Šimek, Paradžik, J. Grilec (od 46. Petravić), Antunović. TRENER: Damir Matković
NK BRCKO: Brajković, Galić, Taraš, Škoro, Dominić, Mušanović, I. Miloš, Pratljačić, L. Miloš, Špehar. TRENER: Nenad Pavičić