Uvjerljiva pobjeda

Nogometaši Vatrogasca slavili su s uvjerljivih 7:1
DSC_0067

Nogometaši Vatrogasca u susjedskom derbiju kod Posavca došli su do uvjerljive pobjede. Nošeni brojnom dobro raspoloženom navijačkom skupinom Browing, Vatrogasac je na kraju slavio sa 7:1 zabilježivši prvu proljetnu pobjedu.

U prvom dijelu najveća opasnost po domaću obranu bio je brzonogi Toni Štefner koji je već u 5. minuti “pobjegao” zadnjoj liniji Posavca i zatresao mrežu Marija Kučana, koji je do odlaska na odmor kapitulirao u još dva navrata. Ivan Kontić u 10. minuti podebljao je prednost Vatrogasca, koji je u 28. minuti drugim golom Štefnera riješio pitanje pobjednika.

Nastavak susreta nije donio značajne promjene. Gosti su i dalje dominirali teren, uz tek pokoji pokušaj domaćih igrača prema golu Vatrogasca. Golijadu Vatrogasca u nastavku su nastavili Antonio Ivkić, Toni Štefner, Josip Grilec i Damir Matović, dok je počasni pogodak za domaćine postigao Tomislav Jakovljević.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA-ISTOK, 16. KOLO
NK POSAVEC – NK VATROGASAC 1:7 (0:3)
STRIJELCI: 0:1 Štefner (5), 0:2 Kontić (10), 0:3 Štefner (28), 0:4 Ivkić (57), 1:4 Jakovljević (61), 1:5 Štefner (71), 1:6 Grilec (74), 1:7 Matković (85)
NK POSAVEC: M. Kučan, Jakovljević, A. Breščaković, M. Breščaković, Žugaj, Lihtar (od 73. Vrhovski), Joveš, Vranek (od 63. Bencek), J. Breščaković, Klarić (od 25. D. Kučan), Desput. TRENER: Boris Jušić
NK VATROGASAC: Bedjić, Muhić (od 23. Patljak), Kontić, Matković, Šimek, Petravić, Paradžik (od 70. Čavar), Ivkić, Grilec (od 76. Strahinec), Antunović (od 70. Vuksan), Štefner (od 78. Klarić). TRENER: Nino Matković