DSC_9783

Nogometaši Vatrogasca očekivanom pobjedom u nedjeljnom susretu kontra Bune došli su do bodova koji im znače spas, odnosno ostanak u Prvoj županijskoj ligi. Susret u svoju korist domaći su igrači riješili s 2:1, a do pobjede su došli u nastavku susreta, kada su slomili otpor oslabljenih gostiju iz Bune, kojima je nedostajalo neko važnih kotačića u igri (I. Rak, M. Rak, Ruklić, Mrkonjić, Kostadin, Jušić).

Do vodstva je Vatrogasac došao u 65. minuti, kada je najstrožu kaznu u pogodak pretvorio Čumpek, da bi dvije minute kasnije otpor gostiju definitivno slomio Novak. Poraz Bune u posljednjim je minutama ublažio Dumbović