Bodovi ostali na Leštantu

Osmom prvenstvenom pobjedom, Turopolje je došlo do 29 bodova i šestog mjesta na prvenstvenoj ljestvici
DSC_0883

Bodovi su ostali na Leštantu. To je najvažnija konstatacija susreta između Turopolja i Bana Jelačića iz Banova. Hladno i prohladno vrijeme, a u nastavku susreta i dosadna kiša, uvelike je utjecala na kvalitetu igre.

Nakon miroljubljivih prvih 45. minuta u kojima su mreže mirovale, Turopolje je u nastavku susreta opravdalo ulogu favorita te zasluženo došlo do pobjede od 3:0. Najzaslužniji za pobjedu bio je dvostruki strijelac Tomislav Šutalo, koji je otključao vrata gostujućeg čuvara mreže, Renata Brlekovića, pogodivši za 1:0 i konačnih 3:0, dok je strijelac drugog pogotka kojim je bilo riješeno pitanje pobjednika bio Robert Zorić.

Domaći kibici bili su dobro raspoloženi, jer osim tri boda, dodatno su ih svojim dosjetkama uveseljavale dvije klupske legende Ivan Golubić-Refa i Kamenko Beganović.