Efikasna utakmica u Lomnici

Golovima Arbanasa, Grdenića i Skupnjaka Lomnica je na Makuni u turopoljskom derbiju svladala Turopoljac
DSC_0968

Golovima Arbanasa, Grdenića i Skupnjaka Lomnica je na Makuni u turopoljskom derbiju svladala Turopoljac, koji se i s drugog gostovanja vraća praznih ruku. Pred vjernim navijačima Lomnica je opravdala ulogu favorita i zadržala poziciju pri vrhu poretka.

Domaću momčad u vodstvo je u 19. minuti pogotkom iz kaznenog udarca doveo Kristijan Arbanas i minimalnim vodstvom Lomnice otišlo se na odmor. Odluka o pobjedniku pada u razmaku od 62. do 65. minute kada Josip Grdenić i Hrvoje Skupnjak poentiraju za nedostižnih 3:0. Poraz gostiju uspio je tek ublažiti najopasniji igrač na terenu Filip Saraf.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA, 5. KOLO
NK LOMNICA – NK TUROPOLJAC 3:1 (1:0)
STRIJELCI: 1:0 Arbanas (19-11m), 2:0 Grdenić (62), 3:0 Skupnjak (65), 3:1 Saraf (75)
NK LOMNICA: Žugaj, Skupnjak, Garvanović (od 46. Dijanežević), Gršić (od 51. T.Beg), Grdenić, Arbanas, Mostarlić, Delić, Gudelj, Šoštarec, Čizmadija (od 84. Havliček). TRENER: Stjepan Deverić
NK TUROPOLJAC: Bolšec, Domić (od 46, Gogić), Ruklić, Perić, Matasić, Saraf, Čaić, Šutalo (od 46. Mlinarić), Čunčić, Horvat, Lučić. TRENER: Stiven Žitnik