Treća pobjeda "Zelenih" u nizu

Susret odigranom pod svjetlima reflektora u Gornjoj Lomnici već nakon dvadeset minuta bio je riješen rezultatske neizvjesnosti
DSC_0938

Nogometaši Turopoljca nalaze se u pobjedničkom naletu. U posljednjih sedam utakmica momčad trenera Stivena Žitnika ima pet pobjeda te po jedan poraz i remi. Posebno upečatljive su posljednje tri izvedbe u kojima su igrači Turopoljca prikazali efikasnu igru uz uvjerljive pobjede protiv Klasa (5:1), Sutle-Laduč (7:1) i Meštrice (7:0).

Susret odigranom pod svjetlima reflektora u Gornjoj Lomnici već nakon dvadeset minuta bio je riješen rezultatske neizvjesnosti. Matasić (7), Saraf (14) i Čunčić (19) pogađali su za prednost Turopoljca 3:0 kojom se otišlo na odmor. U nastavku susreta Turopoljac je preko Mlinarića i Sarafa. koji su bili dvostruki strijelci, još u četiri navrata zatresao mrežu domaće momčadi.

S 25 bodova Turopoljac je trenutno drugoplasirani sastav Jedinstvene županijske lige, sa šest bodova manje od vodećeg Intera.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA, 12. KOLO
NK MEŠTRICA – NK TUROPOLJAC 0:7 (0:3)
STRIJELCI: 0:1 Matasić (7), 0:2 F.Saraf (14), 0:3 Čunčić (19), 0:4 Mlinarić (58), 0:5 F.Saraf (66), 0:6 F.Saraf (80), 0:7 Mlinarić (84)
NK MEŠTRICA: I.Mihalinčić (od 66. Kamenjašević), Prosenjak, Krpečanec, Tuka, Kovačević, Janječić, Pisačić (od 66. Karavla), Prigorac (od 46. Ledinski), Košutić, G.Mihalinčić, Šebek. TRENER: Matija Šimunović
NK TUROPOLJAC: Bolšec, Gogić (od 80. Markulin), Matasić, F.Saraf, Čaić (od 72. Gavrić), Šutalo (od 63. Domić), Čunčić (cap.), Horvat, J.Saraf, Mlinarić, Lučić (od 80. Antolčić). TRENER: Stiven Žitnik