MNT Rugvica

Slavljem igrača Tupek auta završio je ovogodišnji 3. MNT Rugvica - Memorijal Kristijan Jukić i Josip Majić koji je okupio 24 ekipe, koje su se u protekla četiri dana borile za naslov pobjednika
DSC_1398

Nakon Keraterm-Centroplimonta, Pizzerije Pikolina, naslov pobjednika na Malonogometnom turniru Rugvica osvojila je ekipa Tupek auta, koja je imala trnovit put do pobjedničkog trofeja.

Jelavić, Majić, Jurić i ostatak ekipe najprije je u četvrtfinalu svladao Restoran Ćurak, za kojeg su igrali slovenski internacionalci (3:1), potom su u polufinalu preokrenuli Restoran Dioniz CB A1 (2:1), da bi u finalu sa svega šest igrača s 2:1 porazili Bistro Lav, iza čijih je igrača dobro odigran turnir.

Treće mjesto boljim raspucavanjem udaraca sa sedam metara osvojila je ekipa Hotela Sport Ivan Vranek, dok su dečki iz Vrbovca, Restoran Dioniz CB A1 na kraju zauzeli četvrto mjesto.

Nagrade najboljim ekipa i pojedincima uručili su načelnik Mato Čičak i velečasni Mato Draganović, a najbolji pojedinci turnira su; vratar Petar Jelavić (Tupek auto), Ivica Majić (Tupek auto) i strijelac Filip Rupa (Bistro Lav).

Završnica turnira izazvala je i poveći interes javnosti, koja je mogla uživati u četiri dana dobrog hakla, ali i pripomoći u humanitarnoj noti turnira, jer jedan dio turnira donirat će se Župi BDM Jalševec Nartski te OŠ Rugvica.