Na oproštaju od Udarnika za ovu polusezonu, Kurilovčani su malobrojnim gledateljima podarili neočekivanu gorku pilulu
DSC_0391

Ovakvom završetku jeseni na Udarniku se nitko nije nadao, poslije solidnih igara tijekom cijele polusezone. Međutim, na oproštaju od Udarnika, Kurilovčani su malobrojnim gledateljima podarili neočekivanu gorku pilulu.

Gost Kurilovca bila je Trešnjevka, momčad s dna poretka, i bodovi su prema prikazanome ove jeseni trebali ostati na Udarniku. Trebali, no nisu, jer gosti predvođeni nekad istaknutim prvoligaškim strijelcem, Renatom Jurčecom iskoristili su blijedu partiju domaćih igrača i na kraju zasluženo slavili s 2:1.

Trešnjevka je povela u 23. minuti golom Burića koji je oduzeo loptu Radošu i preciznim niskim udarcem doveo momčad sa zagrebačke Grabe u vodstvo. Deset minuta kasnije, Kurilovec vraća stvari na početak, preko Selmana.

I kada je već mirisalo na podjelu bodova uslijedio je “hladan tuš” u prvoj minuti sudačke nadoknade. Sijevnula je kontra gostiju preko Fajdige, koji je u petercu pronašao utrčalog Josipovića koji zakucava loptu u gol.