Velika tri boda osvojio je fenjeraš Vrbovec poslijepodne na svom terenu u susretu s Karlovcem 1919
v

Velika tri boda osvojio je fenjeraš Vrbovec poslijepodne na svom terenu u susretu s Karlovcem 1919. Pobijedio je 2-0, golovima Tomasa u 17., te Josipa Colarića u 89. minuti napetog susreta.

Prvom je pogotku prethodio slobodan udarac Domagoja Colarića s oko 20 metara. Lopta se od zida odbila lijevo do Sliškovića, koji ju nabacuje pred gostujuća vrata. Tu je najprisebniji bio Dino Tomas. Domaćin je dalje kontrolirao igru, a minutu prije odmora bomba Olma prohujala je uz vratnicu.

U nastavku susreta gledali smo drugu sliku na terenu. Karlovac je imao inicijativu, domaćin se morao braniti, ali je ipak pokušavao nešto napraviti iz kontranapada. U 49. minuti udarac je s distance iskušao Domagoj Colarić, onda je u 54. minuti Sušilović pogodio stativu, a promašaj utakmice imao je Martinović u 62. minuti, kada se našao „oči u oči“ s karlovačkim vratarom i – promašio gol. Minutu prije kraja susreta domaćin ipak postiže novi pogodak. Režabek je s desne loptu nabacio na lijevu stranu, gdje ju prihvaća Josip Colarić koji ulazi u šesnaesterac i s ruba pogađa neobranjivo za 2-0. U prvoj minuti sudačke nadoknade novi je pogodak mogao postići i mladi Babić, ali je sa 6-7 metara pogodio vratara.

Razumljivo je bilo veliko slavlje igrača u svlačionici iz koje se orila pjesma i skandiranje: „Dražen Biškup“! Bila je to peta u nizu pobjeda Crvenih….