U priajteljskom susretu odigranom u Rakovcu, Strmec iz Bedenice istoimenog je ligaša porazio s 2:0
rakovec 1

Na otvorenju nove sezone stari rivali petoligaši Rakovec i Strmec odigrali su žustru, borbenu i angažiranu utakmicu u kojoj su gosti iz Bedenice zabilježili pobjedu, jer su iskoristili svoje prigode u drugom poluvremenu, kad su bili bolja momčad na terenu.

Domaći napadač Stojanović imao je 100% prilike u 3. i 32. minuti, ali je njegove udarce s 10-tak m bravurozno obranio Plantić. Strmec je stvorio prvu 100 % šansu tek u 44. minuti poslije ubačaja s lijeve strane Bedekovića, pored skamenjene domaće obrane, Bičak je s 5 metara pucao glavom ravno u vratara Jurića. U prvom poluvremenu bolji dojam ostavila je domaća momčad koja je igrala napadački dok su se gosti disciplinirano i taktičko dobro branili.

Ulaskom mladih igrača kod domaćina gosti su preuzeli igru i preko iskusnih Bedekovića, Antolkovića i Bičaka zagospodarili terenom. U 60. minuti Hrvoje Šilinić i Bedeković su duplim pasom izigrali domaću obranu, ali je udarac Bedekovića s 11 metara završio iznad domaćih vrata. Uzvratio je Jaić u 63. minuti iznenadnim udarcem s 20 metara, ali se Plantić nije dao iznenaditi.

Bolju igru gosti su pretvorili u vodstvo u 66 .minuti jer je Bedeković snažno pucao s 15 metara, Jurić krajnjim naporom obranio, a odbijenu loptu s 5 m u domaća vrata plasirao Bičak. Poslije prodora po lijevoj strani Bedeković je ubacio loptu koju na drugoj stativi Bičak puca glavom, a Jurić hvata loptu. U samoj završnici utakmice u 89. minuti Bičak je probio po desnoj strani i potom nesebično dodaje Hrvoju Šiliniću koji sa 7 metara postiže pogodak za konačnu pobjedu 2:0.