Samobor za poraz ne zna već 10 utakmica
DSC_8428

U zaostaloj utakmici šestog kola 4. NL Samobor je u gostima kod Rugvica Save 1976 došao do tri boda čime su preskočili Zelinu na prvenstvenoj ljestvici te su sada drugoplasirani sastav lige s bodom manje od vodeće Save.

U gostima kod Rugvica Save 1976 Samoborci su slavili s 3:0, čime su nastavili niz nepobjedivosti, jer sastav trenera Stjepana Bašića za poraz ne zna već 10 utakmica. U tom periodu momčad je ostvarila osam pobjeda i dva remija.

Do pobjede u Rugvici, Samobor je došao u nastavku utakmice, nakon što su mreže u prvih 45. minuta mirovale. U drugom dijelu Jurica Brdek načeo je domaćina, kojem je na kraju presudio najiskusniji gostujući igrač, Željko Štulec koji je postigao dva pogotka.