14-ta ligaška pobjeda

Kurilovčanke su na oproštaju od domaćih navijača s 25:20 svladale Seniju
DSC_1459

U posljednjoj domaćoj utakmici ove sezone rukometašice Udarnika svladale su Seniju s 25:20. Bila su to dva različita poluvremena domaće ekipe, koja je u drugih trideset minuta pretrčala gošće iz Senja za 14 pobjedu i završni pljesak domaće publike, koja ih je tijekom cijele sezone pratila.

U prvom dijelu malo toga je išlo za rukom domaćim igračicama koje su konstantno hvatale zaostatak za gošćama, koje su na odmor otišle s četiri gola viška (9:13), da bi u nastavku susreta Kurilovčanke ubacile u višu brzinu i slomile otpor gošći. Nakon vodstva Senije 10:14, do ulaska u 40. minutu domaće igračice serijom 6:2 dolaze do poravnanja (16:16), a u narednih petnaest minuta serijom 8:1 odlaze na +7 (24:17) i mirno privode utakmicu kraju.

Sa sedam golova Bernarda Mostarlić bila je prvi strijelac Udarnika za koji su po četiri gola postigle Diana Vincek, Andrea Antonić i Nikolina Laco.

U posljednjem kolu Kurilovčanke, koje su postigle najveći klupski uspjeh osvajanjem trećeg mjesta gostuju u Svetoj Nedelji kod Sloge.