Još uvije bez poraza

DSC_6631

Rukometašice Udarnika i dalje su bez ligaškog poraza. Pobjednički niz zaustavila je nakratko u prošlom kolu Murvica koja je u Velikoj Gorici dohvatila bod (28:28). Bila je to velika opomena za Kurilovčanke, koje su protiv Poreča odigrale maksimalno tijekom svih šezdeset minuta te su na kraju slavile s 36:19.

Nakon 11. minuta igre bilo je 7:1 i već tada bilo je jasno u kojem će smjeru otići utakmica. Do odlaska na odmor domaće su rukometašice otišle na +6 (15:9), da bi do kraja susreta prednost narasla do konačnih +17. Takav rasplet situacije omogućio je treneru Dariju Zrniću da u posljednjih petnaestak minuta na teren pošalje igračice s manjom minutažom.

U domaćim redovima čak 12 igračica upisalo se među strijelce koje su predvodile Diana Vincek i Bernarda Mostarlić svaka s po pet zgoditaka.

-Takva je trebala biti i prošla utakmica, no Murvica je kvalitetnija utakmica od Poreča. Mlada smo ekipa i malo smo poletjeli te nas je Murvica spustila za jedan bod. No, ako nastavimo dobro igrati taj bod će se brzo zaboraviti- poručio je trener Udarnika, Dario Zrnić.

U sljedećem kolu Udarnik gostuje u Zagrebu, kod druge ekipe Lokomotive.

-Bez obzira u kakvom sastavu one budu nastupile, mi idemo na pobjedu- zaključio je Zrnić.