Rukometašice Ivanića na kraju su slavile s uvjerljivih 39:24
DSC_3890

Rukometašice Rugvice u susretu protiv Ivanića, doživjele su šesti prvenstveni poraz. U reprizi prošlotjednog susreta Kupa u kojem su Ivanićanke slavile s minimalnih 26:25, ovoga puta gostujući je sastav došao do uvjerljivog slavlja rezultatom 39:24.

Nažalost, susret po domaću ekipu već na startu je otišao u krivom smjeru, budući da je u četvrtoj minuti nakon teže ozljede koljena teren morala napustiti Sandra Remenar. Od tog šoka domaćim igračicama petnaestak minuta trebalo je da se oporave. Pokazivao je semafor u 11. minuti 3:11, nakon čega je krenula sjajna igra domaće ekipe koja radi seriju od 10:1, te nakratko prelazi u vodstvo (13:12). Sve je u tim trenucima u igri domaćeg sastava bilo posloženo, napad je bio brz i razigran, a obrana neprelazna.

Nažalost, ionako sužen igrački kadar, u nastavku nije izdržao brzi ritam gostujućeg sastava, koji je mnoštvom laganih zgoditaka odjurio do visokog slavlja od 39:24.