Domaća momčad, inače stalni sudionik Lige prvaka slavila je s 27-21, iako su Goričani punih pedeset minuta bili ravnopravan protivnik
DSC_9735

U sklopu priprema za nastavak prvenstva Premijer lige, rukometaši Gorice večeras su gostovali u Celju, kod višestrukog prvaka Slovenije Pivovarne Laško. Domaća je momčad slavila s 27-21 upisavši na kraju očekivanu pobjedu.

Goričani su punih 50. minuta bili ravnopravan protivnik, štoviše većim su dijelom bili i u vodstvu. Nažalost u posljednjih desetak minuta i sreća je okrenula leđa, što su domaći igrači znali kazniti.

Sa sedam pogodaka najbolji strijelac kod Celjana je bio Grebenc, šest je pridodao Novak, a pet Grošelj. Kod Gorice je strijelce predvodio Šafranko s četiri zgoditka, dok su po tri pridodali Goričanec, Ćavar i Kraljević.