Najuvjerljivija pobjeda ove sezone

FOTO Rukometaši Gorice kroz Dubravu prošli s +20. Jakov Dujić brojao do 10

HRK Gorica misli ozbiljno
DG 5

Susreti između Dubrave i Gorice ne tako davno bili su istinski derbiji i susreti u kojima je bilo teško prognozirati pobjednika. Nažalost, ove sezone stvari su se drastično izmijenile te je Gorica po drugi puta došla do uvjerljivog slavlja protiv Dubrave. Nakon slavlja u Velikoj Gorici, igrači trenera Mateja Miškovića u Dubravi su slavili s 44:2 potvrdivši visoke ovogodišnje domete.

Razlika u kvaliteti između ove dvije momčadi i više je nego vidljiva te su Goričani od prve minute krenuli u svom ritmu lomiti protivnika, koji se već u 16. minuti našao u zaostatku od 11 golova. Na odmor se otišli s prednošću Gorice 23:11, a u ništa dramatično nije se promijenilo niti u nastavku u kojem je Gorica nastavila nemilosrdno trpati gol nemoćnih igrača Dubrave.

Prvo ime susreta bio je Jakov Dujić s 10 golova bez ijednog promašaja. Rok Malin dodao je 8, a Hrvoje Ceković 7 pogodaka za najuvjerljivije slavlje ove sezone. Kod Dubrave 6 pogodaka Ivana Barbića te po 4 Lukasa Pitta i Mislava Obradovića.