Mikulić i Agatić za pobjedu

Rugvica s 44 boda drži treće mjesto
DSC_3415

Moslavac je u prošlom kolu zaustavio pozitivan rezultatski niz Rugvica Save koja je imala devet utakmica bez poraza. Novi niz, barem svi u klubu vjeruju započeo je subotnjom utakmicom protiv Stupnika, koju su domaći igrači u svoju korist riješili s 2:1.

U prvom dijelu mreže su mirovale, da bi domaća momčad u posljednjih petnaest minuta golovima Mislava Mikulića i Ivana Agatića povela s 2:0. Poraz gostiju u prvoj minuti sudačke nadoknade ublažio je Petar Kovačević.

Rugvica s 44 boda drži treće mjesto, dok je Stupnik deseti s 22 boda.