Pobjeda Rugvica Save 3:1

FOTO Rugvica Sava preko Lekenika do prve pobjede

Mislav Mikulić dvostruki strijelac
DSC_7286

Nakon dva startna remija, nogometaši Rugvica Save u trećem ovosezonskom susretu došli su do prvog troboda. Momčad trenera Željka Štuleca imala je imperativ osvajanja tri boda, što su igrači i potvrdili svojom igrom na terenu. Domaća momčad na kraju je slavila s 3:1, a vjerni pratitelji rugvičkog nogometa vjeruju kako će momčad sada uhvatiti pobjednički zalet i potvrditi kvalitetu i ovogodišnje ambicije.

Domaća momčad s dva gola u prvih petnaest minuta razriješila je sve dvojbe oko pobjednika. U prvom ozbiljnijem ulasku u gostujući šesnaesterac Rugvica Sava je stigla do zgoditka. Matej Galonja u petoj minuti u svome šesnaestercu prekršajem je zaustavio Darija Josipovića, a sudac Juraj Mikšec pokazao je na bijelu točku siguran realizator najstrože kazne bio je Mislav Mikulić. Devet minuta kasnija Galonja je zatresao vlastitu mrežu i postao tragičarem svoje momčadi.

S 2:0 otišlo se na odmor, a prvo veće uzbuđenje u nastavku priredili su gosti koji su golom Luke Horvata u 55. minuti smanjili na 2:1. Bilo je to sve od njih, jer u 74. Mislav Mikulić svojim trećim golom postavio je konačnih 3:1.

4. NL SKUPINA B, 3. KOLO
NK RUGVICA SAVA – NK LEKENIK 3:1 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 Mikulić (5-11m), 2:0 Galonja (14-AG), 2:1 Horvat (55), 3:1 Mikulić
NK RUGVICA SAVA: Andrijanić, Šolaja (od 60. Lović), Pavlica, Ćosić, Josipović (od 60. Đurić), Cetina, Mikulić (od 85. Žilić), Mihaljević (od 75. Matijević), Franjčić (od 60. Agatić), Munić, Kesić (od 75. Pavlić). TRENER: Željko Štulec
NK LEKENIK: Oraščanin, Crnković (od 36. Kirin, od 46. Matić), Horvat, Galonja, Eberl, Klečić, Stojaković, Sekulić (od 70. Zbačnik), Pipalović (od 70. Tepić), Šipuš, Bunjevčević (od 46. Gajdek). TRENER: Siniša Idrizi