Treća pobjeda u nizu

Barem do vikenda rugvički sastav bit će prvi pratitelj GNK Tigar Sveta Nedelja
DSC_9767

Nogometaši Rugvica Save u tjedan dana nanizali su tri pobjede. Serija je započela prošle srijede domaćom 5:1 pobjedom protiv Vrbovca, nakon čega je u Vukovini upisana pobjeda od 3:0, da bi danas u Rugvici domaći nogometaši upisali treću pobjedu. S minimalnih 1:0 svladan je novak u ligi, Moslavac iz Popovače koji se pokazao u jako dobrom svjetlu. Držali su gosti bod u džepu sve do četvrte minute sudačke nadoknade, u kojoj domaća momčad postiže pobjedonosni zgoditak.

Stotinjak okupljenih gledatelja moglo je uživati u dobroj partiji jedne i druge momčadi, koje su imale svojih dobrih bljeskova i prilika. Rugvica je mogla povesti u 16. minuti, no udarac s bijele točke kojeg je izveo Mikulić, koji je i izborio najstrožu kaznu, završio je na vratnici Sliškova gola. Imao je Mikulić sjajnu priliku i u 41. minuti, no iz blizine je pucao uz vratnicu.

Najbliže pogotku gosti su bili u 68. minuti kada je Bekavac s više od 30 metara od Andrijanićeva gola uzdrmao vratnicu iz slobodnog udarca. Imao je domaći vratar u završnici nekoliko dobrih intervencija, kojima je sačuvao svoju mrežu netaknutom.

I kada se činilo kako će susret završiti bez pogodaka, na rubu gostujućeg šesnaesterca prekršajem je zaustavljen Pavlović te sucu Čerkezu nije preostalo ništa drugo nego da pokaže na bijelu točku. Loptu je ovoga puta uzeo Deni Lović i vratara poslao u jednu, a loptu u drugi stranu za veliko slavlje domaćih igrača i navijača.