Lukavec i Dinamo iz Odranskog Obreža podijelili su bodove odigravši 2:2
DSC_0818

Derbi susret osmog kola 4. NL Središte odigran je u Lukavcu gdje je do tog trenutka vodeća momčad prvenstva dočekala Dinamo iz Odranskog Obreža. Derbi je opravdao sva očekivanja, jer okupljeni su gledatelji mogli uživati u dobroj utakmici s čak četiri pogotka, po dva sa svake strane tako da je svakoj momčadi pripao po jedan bod.

Tko će više žaliti, teško je za razlučiti, jer Lukavec je uspio nadoknaditi dva pogotka zaostatka, dok su gosti koji su od 27. minute imali igrača manje uspjeli postići dva zgoditka, da bi bez pobjede ostali u 88. minuti.

Isključenje Šimića u 27. nije obeshrabrilo goste iz Odranskog Obreža koji su preko Ćosića i Pejića poveli s 0:2. Domaćine je u igru u 42. vratio Kaurin, a nakon otvorene domaće igre u drugih 45. minuta do izjednačenja i boda Lukavec je stigao u 88. pogotkom Hrvoja Humeljaka.

4. NL SREDIŠTE, 8. KOLO
NK LUKAVEC – NK DINAMO (OO) 2:2 (1:2)
Lukavec. Igralište ŠRC Lukavec. Gledatelja 150. Subota, 26.09.2020., 16:30 sati. Sudac: Patrik Pavlešić (Duga Resa). Pomoćnici: Tomislav Lipošćak (Karlovac) i Marin Babić (Zagradci). Četvrti sudac: Marin Janković (Karlovac). Delegat: Mario Vlahović (Samobor).
STRIJELCI: 0:1 Ćosić (33), 0:2 Pejić (39), 1:2 Kaurin (42), 2:2 Humeljak (88)
NK LUKAVEC: Sučić, Marijan Grdenić, Marko Grdenić, Kovačić, Humeljak, L.Borković, Kaurin (od 58. Cimeša), Josip Grdenić, Ezgeta, Gudelj (od 46. Krpečanec), Puntarić. TRENER: Slaven Batovanja
NK DINAMO (OO): Šolčić, Halama (od 90. Budiščak), Rebernjak (od 68. Fabijanec), Vinković, Jurač, Batinić, Šimić, Savičić, Pejić (od 86. Bošnjak), Seck, Ćorić. TRENER: Stjepan Bašić