NK Posavec - NK Rakovec 2:3

FOTO Rakovec u nastavku preokrenuo Posavec

DSC_7308

Nogometaši Posavca nisu uspjeli na startu prvenstva Jedinstvene 1. ŽNL ostvariti dvije vezane domaće pobjede. Nakon što su na premijeri s uvjerljivih 5:1 svladali Pribić, u susretu drugog kola bodove iz Leknenog odnio je Rakovec. Gosti iz istoimenog općinskog središta preokretom u nastavku slavili su s 3:2.

Domaća momčad golovima Curića i Krtinića imala je nakon prvih 45. minuta vodstvo od 2:0, no u nastavku je uslijedio veliki preokret u režiji igrača Rakovca koji s tri gola preokreću rezultat i odnose bodove.

Karlo Šurmin u 50. minuti vratio je goste u igri, da bi Grgoić u 63. iz kaznenog udarca poravnao rezultat. Za potpuni preokret u 86. minuti pobrinuo se iskusni Bojan Čerkez koji je donio radost kod malobrojnih gostujućih pristalica.

JEDINSTVENA 1. ŽNL, 2. KOLO
NK POSAVEC – NK RAKOVEC 2:3 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 Curić (11), 2:0 Krtinić (42), 2:1 Šurmin (50), 2:2 Grgoić (63-11m), 2:3 Čerkez (86)
NK POSAVEC: Zagorec, Prosenjak, M. Breščaković, Milatović, Joveš (od 40. Lucin), Brtan, Kralj, Curić, Desput, Škrtić, Krtinić (od 46. Vranek, od 71. A. Breščaković). TRENER: Nino Matković
NK RAKOVEC: Pratljačić, Colarić, Korbar, Krvarić (od 46. Očić), Smriko (od 46. Štefinovec), Škaro, Khudoyberdiev, Čerkez, Kuzmek, Radotović (od 46. Šurmin), Grgoić. TRENER: Željko Radotović